Drobečková navigace

Zprávičky ze školy > Dokumenty

Dokumenty

Organizace školního roku 2021/2022 Provozní řád základní školy
ŠVP Základní školy ŠVP školní družiny
Školní řád Vnitřní řád školní družiny
Klasifikační řád Žádost o uvolnění žáka
  Provozní řád školní jídelny

  

Rozvrh 1 Rozvrh 2 Rozvrh 3 Rozvrh 4 Rozvrh 5

 

Kroužek

Den

Čas

Rozdělení

Poznámka

Od kdy

Výtvarné techniky

Středa

1305-1350

1. skupina

I. třída

13. 10. 2021

Výtvarné techniky

Středa 1400-1445 2. skupina I. třída 13. 10. 2021

Sportovní hry

Pondělí

1305-1350

1. skupina

Sportoviště

11. 10. 2021

Sportovní hry

Čtvrtek

1305-1350

2. skupina

Sportoviště

14. 10. 2021

Sportovní hry

Čtvrtek

1400-1445

3. skupina

Sportoviště

14. 10. 2021

Šprtec - stolní hokej

Středa

1305-1350

Všichni

II. třída

13. 10. 2021

Papírové modely

Středa

1400-1445

Všichni

II. třída

13. 10. 2021

Stolní tenis

Pondělí

1400-1445

1. skupina

Tělocvična

11. 10. 2021

Stolní tenis

Úterý  1305-1350  2. skupina Tělocvična 12. 10. 2021

ZUŠ

Pondělí

1230-1400

Dle rozvrhu

II. třída

6. 9. 2021

ZUŠ

Úterý

1230-1445

Dle rozvrhu

II. třída

7. 9. 2021

Náboženství

Pátek

1305-1350

Všichni

II. třída

9. 10. 2021

 
 Výtvarné techniky:

  1. skupina: Doupovec František, Klvač Vojtěch, Kummer Nela Rose, Lišková Sofie, Tikovská Lilien, Dobeš Jan, Manner Martin, Charous Václav, Zerhau Christine, Zerhau Victor
  2. skupina: Bakrlíková Petra, Doleželová Zuzana, Halvová Aneta, Lasovská Agáta, Pištělková Aneta, Musilová Kateřina, Vévodová Anna, Pašáková Ema, Mackrle Vít, Závodná Denisa

Sportovní hry:

  1. skupina: Toman Martin, Doležel David, Gašpar Adam, Charous Vojtěch, Klvač Jakub, Růžička Jindřich, Vítek Martin, Vydra Michal
  2. skupina: Bánský Vojtěch, Doupovec František, Klvač Vojtěch, Dobeš Jan, Charous Václav, Zerhau Victor, Manner Martin
  3. skupina: Kummer Nela Rose, Tikovská Lilien, Bakrlíková Petra, Doleželová Zuzana, Halvová Aneta, Tomanová Veronika, Vévodová Anna, Závodná Denisa

Šprtec: Charous Vojtěch, Klvač Jakub, Růžička Jindřich

Modelařina: Doležel David, Klvač Jakub, Růžička Jindřich

Stolní tenis:

  1. skupina: Charous Václav, Charous Vojtěch, Růžička Jindřich
  2. skupina: Manner Martin, Klvač Vojtěch, Tikovská Lilien

Náboženství: Kummer Nela Rose, Doleželová Zuzana, Charous Václav, Zerhau Christine, Zerhau Victor, Vévodová Anna, Doležel David, Charous Vojtěch, Klvač Jakub,

zsmormalk_footer